Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
PR-veeb eri: Ida-Virumaa valimistulemused
Poliitika PR-veeb avaldas vabariigi valimiskomisjoni andmete põhjal volikogu liikmete (esialgsed) nimekirjad.

Võitjad (omavalitsuses rohkem kui pooled kohad) erakondadest-parteidest:
Eesti Keskerakond - 3 (Narva linn, Sillamäe linn, Vaivara vald)
Eestimaa Rahvaliit - 2 (Kohtla vald, Tudulinna vald)
Reformierakond - 1 (Iisaku vald)
ÜVE-Res Publica - 1 (Toila vald)

JÕHVI LINN - 21 kohta

Jõhvi Linnakodanik - 12 kohta
Aavo Keerme 1098
Gale Popova 232
Elle Seliverstova 95
Pavel Kudinov 60
Krista Lilleväli 59
Priit-Aulis Kesler 49
Viktor Malõgin 46
Tamara Põlevina 42
Allan Mänd 40
Igor Gamanko 35
Uno Sepp 32
Olev Mae 32

Eesti Keskerakond - 5
Kalmer Sokman 155
Aili Udaltsova 63
Kersti Võlu 54
Margarita Ostroumova 52
Viktor Nikolai 50

Arenev Jõhvi - 2 kohta
Vallo Reimaa 150
Avo Kiir 73

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 1 koht
Kristi Klaamann 117

Edukas Jõhvi - 1 koht
Ljudmila Jantšenko 66

KIVIÕLI LINN - 17 kohta

Eesti Keskerakond - 8 kohta
Tiit Kuusmik 739
Tiiu Terentjeva 54
Aita Talts 53
Igor Smirnov 47
Milvi Kompus 46
Sven Kallavus 42
Kaja Kreisman 40
Mati Pallasma 39

VL Kiviõli Linna Elanik - 5 kohta
Viktor Jasjukevitš 229
Arvo Naur 130
Anatoli Zõbin 98
Hilja Kretšina 40
Nikolai Fedorovitš 35

Eesti Reformierakond - 2 kohta
Aleksandr Apolinsky 224
Erik Jürgenson 55

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 2 kohta
Eldur Lainjärv 66
Rein Kaaret 61

KOHTLA-JÄRVE LINN - 35 kohta

Eesti Keskerakond - 17 kohta
Valeri Korb 962
Kaarel Pürg 690
Jüri Kollo 339
Larissa Abbassova 247
Svetlana Ivantsova 227
Vladimir Evve 194
Asta Palmi 186
Arne Berendsen 182
Boriss Klubov 164
Svetlana Korotkova 159
Jevgenia Maksimova 146
Jevgeni Solovjov 140
Ülle Lepassaar 123
Svetlana Skorobogatova 109
Liidia Orlova 106
Viktoria Tsventarnaja 101
Vladimir Zažogin 100

Eestimaa Ühendatud Rahvapartei - 10 kohta
Viktor Andrejev 999
Nikolai Kutašov 932
Anna Rentik 212
Riina Ivanova 212
Ülo-Leonhard Pihl 207
Vladimir Muratov 148
Juri Rõbakov 111
Sergei Zahharov 108
Viktor Golub 72
Nikolai Derdessov 62

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 4 kohta
Hants Hint 365
Jüri Reiska 240
Erika Kruup 151
Vjatšeslav Akimov 97

VL Meie Kohtla-Järve - 3 kohta
Joel Guljavin 373
Sirje Jõemaa 335
Eduard Odinets 114

Eestimaa Rahvaliit - 1 koht
Voldemar Lehter 351

NARVA LINN - 31 kohta

Eesti Keskerakond - 18 kohta
Mihhail Stalnuhhin 2431
Tamara Buldõgerova 739
Aleksandr Moissejev 544
Anna Kovalenko 462
Tatjana Eigard 430
Nadežda Sinjakova 406
Vladimir Mižui 344
Jelena Torokvei 328
Galina Vologdina 308
Jelizaveta Tšertova 304
Elle Välja 302
Maie Bragina 265
Aleksandr Jefimov 265
Eldar Efendijev 250
Larissa Olenina 217
Heli Adamovitš 209
Jan Saan 208
Vladimir Tarahtin 200

VL Elujõud - 5 kohta
Genadi Afanassjev 530
Julia Dmitrijeva 425
Vladislav Ponjatovski 257
Arvet Pent 210
Viktor Veevo 152

Eesti Reformierakond - 3 kohta
Fjodor Ovsjannikov 343
Tatjana Zarutskihh 226
Ants Liimets 179

VL Väärilise Elu Poole - 2 kohta
Vladimir Homjakov 228
Vladimir Kalatšov 126

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 2 kohta
Sergei Missenjov 620 Nikolai Golubev 445

Eestimaa Rahvaliit - 1 koht
Aleksandr Gamazin 291

NARVA-JÕESUU LINN - 13 kohta

VL Meie Tulevik - 7 kohta
Tatjana Pagajeva 151
Raivo Murd 100
Larissa Golt 66
Viktor Golovnja 59
Vladimir Fadejev 36
Niina Sepp 34
Jevgeni Borissov 31

Eesti Keskerakond - 3 kohta
Laura Rugais 58
Tamara Lisjanskaja 42
Aleksandr Žignovski 39

Eestimaa Rahvaliit - 2 kohta
Aili Sepp 32
Jura Tiner 29

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 1 koht
Lennart Lepajõe 34

SILLAMÄE LINN - 21 kohta

Eesti Keskerakond - 11 kohta
Inna Nazarova 384
Valentina Zaharenko 343
Valeri Abramovitš 298
Aleksei Voronov 284
Jelena Koršunova 275
Galina Burkova 192
Juri Knjazev 188
Jüri Ilves 163
Vladimir Kisseljov 161
Aleksandr Kanev 152
Tatjana Oseptsova 109

VL Sillamäe - Meie Kodulinn - 9 kohta

Valdek Murd 412
Igor Malõšev 208
Anatoli Polupan 172
Nadežda Grigorjeva 135
Veera Tihhonova 132
Galina Štšerbakova 125
Viktor Baloban 108
Oleg Rõžakov 82
Aleksandr Starodubtsev 80

Eestimaa Rahvaliit - 1 koht
Elvi Larka 244

ALAJÕE VALD - 7 kohta

VL Kohalik Rahvas - 7 kohta
Natalja Varkki 53
Sergei Asmus 44
Juri Novožilov 36
Stanislav Bondarev 35
Natalja Bondareva 31
Andrei Andrejev 27
Galina Vohmjanina 21

ASERI VALD - 13 kohta

VL Parem Aseri - 8 kohta
Riho Kutsar 111
Viktor Lonski 62
Urmas Alles 49
Gennadi Golubkov 48
Ahto Kaasik 48
Katrin Ostapov 33
Gaido Kentem 32
Aime Lille 28

Eestimaa Rahvaliit - 5 kohta
Ott Penek 84
Urve Takjas 80
Ivo Korjus 53
Maimu Vastisson 34
Eha Polluks 25

AVINURME - 11 kohta

VL Koduvald - 8 kohta
Ants Rummel 125
Helju Paas 46
Allan Pukk 46
Arnold Kolli 33
Jüri-Henn Uuetoa 29
Tiit Roone 23
Ivar Teeväli 22
Tiina Tuur 19

VL Avinurme - 3 kohta
Jan Tooming 34
Aivar Saarela 23
Hans Mõttus 22

IISAKU VALD - 11 kohta

Reformierakond - 8 kohta
Paul Alama 74
Priit Palmet 53
Raivo Raap 40
Annely Oone 39
Margus Rajas 36
Jaak Arm 26
Hannes Kask 24
Lauri Räbin 17

Eestimaa Rahvaliit - 3 kohta
Raio Dello 53
Vello Taar 34
Tiia Stroo 22

ILLUKA VALD - 7 kohta

VL Koduvald - 7 kohta
Tarmo Kollo 153
Oleg Kuznetsov 70
Olga Sudela 45
Raimi Toome 34
Paul Kesküla 31
Pille Juursalu 27
Matti Rego 27

JÕHVI VALD - 11 kohta

VL Koduvald - 6 kohta
Raimo Kivimäe 96
Tarmo Teder 95
Galina Višnjakova 36
Kalmer Puul 27
Tiit Kangur 25
Ivo Mõik 17

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 5 kohta
Hannes Kohtring 55
Astrid Niinepuu 48
Ülle Melders 32
Paavel Vähk 24
Kadi Rebban 23

KOHTLA VALD - 9 kohta

Eestimaa Rahvaliit - 8 kohta
Arno Rossman 141
Svetlana Murašina 69
Aimi Oja 67
Etti Kagarov 57
Eiki Linnart 24
Arvi Kallikorm 20
Kersti Tammesaar 19
Elve Kapp 17

Eesti Keskerakond - 1 koht
Anu Merilai 24

KOHTLA-NÕMME VALD - 9 kohta

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 4 kohta
Ain Luuk 54
Illart Jool 35
Olesja Ojamäe 19
Kalev Mägi 18

Eestimaa Rahvaliit - 3 kohta
Maret Käiss 48
Mait Metsla 36
Marje Vist 21

VL Nõmme Oravad - 1 koht
Mait Rooden 31

Eesti Keskerakond - 1 koht
Tarmo Kütt 20

LOHUSUU VALD - 9 kohta

VL Kohalik rahvas - 5 kohta
Toivo Kivi 69
Urmas Soosalu 56
Aleksei Eero 52
Svetlana Šarina 28
Anneli Kaasik 24

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 4 kohta
Vello Reisenbuk 81
Tarmo Tomson 51
Einar Hinno 37
Monika Metsaru 25

LÜGANUSE VALD - 11 kohta

VL Koduvalla koostöö - 8 kohta
Kunnar Kuusmik 57
Maarika Uudeküll 50
Kaido Jäger 45
Aare Vent 39
Tõnu Lont 36
Juhan Pärtna 31
Elga Saluvee 28
Koidu Tauts 19

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 2 kohta
Ilona Lepsalu 40
Ilmar Köök 38

Üksikkandidaat - 1 koht
Juho Põld 84

MAIDLA VALD - 7 kohta

VL Maidla 2002 - 5 kohta
Enno Vinni 92
Ülo Jalast 40
Matti Lipp 22
Aivo Hobolainen 19
Agnes Heinmaa 16

Eestimaa Rahvaliit - 2 kohta
Helve Pettai 33
Kalev Kasemägi 32

MÄETAGUSE VALD - 11 kohta

VL Kodupaik - 9 kohta
Veljo Kingsep 305
Jaan Surva 40
Marek Peet 27
Valentina Rego 25
Ege Roosimägi 23
Paul Rehemaa 22
Aleksandr Bušujev 21
Helju Viil 19
Robert Targijainen 19

VL Külade Hääl - 2 kohta
Vladimir Derbuk 49
Ain Rego 41

SONDA VALD - 11 kohta

VL Muutuste Tuuled - 6 kohta
Kaupo Tihvan 33
Andres Poll 32
Karmen Kõrts 26
Ülle Tiitsu 22
Ivar Poltorak 20
Karl-Johannes Kärner 20

VL Meie Kodu - 3 kohta
Veiko Erm 47
Janne Oolma 29
Indrek Strauch 17

VL Uus Tulevik - 1 koht
Mare Lipp 11

Üksikkandidaat - 1 koht
Peedu Erm 52

TOILA VALD - 13 kohta

Ühendus Vabariigi Eest - Res Publica - 7 kohta
Tauno Võhmar 96
Tiit Salvan 74
Jüri Gabriel 44
Signe Ilmjärv 40
Epp Randmäe 32
Lilli Andrejev 25
Tarmo Vahtra 21

VL Inimsõbralik vald - 4 kohta
Bruno Uustal 112
Maire Uustal 32
Valdur Paas 30
Rein Merirand 27

Eesti Keskerakond - 1 koht
Tiina Kasema 44

Rahvaerakond Mõõdukad - 1 koht
Toivo Loide 20

TUDULINNA VALD - 9 vald

Eestimaa Rahvaliit - 8 kohta
Urve Erikson 43
Margus Lepp 39
Eha Pärnik 27
Malle Nõmm 24
Mati Uibomets 19
Gerri Lehismets 13
Zinaida Pikhoff 12
Ilmar Kangur 11

VL Meie Kodu Tudulinna - 1 koht
Aneli Šmigelskite 16

VAIVARA - 11 kohta

Eesti Keskerakond - 7 kohta
Ljudmila Fokina 54
Veikko Luhalaid 46
Jüri Kiik 37
Astrid Orgulas 35
Evald Teetlok 33
Arne Pilvar 27
Heiki Luts 25

Eestimaa Rahvaliit - 4 kohta
Zinaida Saar 77
Ülo Jõgisoo 75
Aare Objartel 39
Kersti Objartel 24

 
Seotud viited
· Veel Poliitika
· Jõhvi linn
· Kiviõli linn
· Narva
· Sillamäe
· Aseri
· Avinurme
· Illuka
· Kohtla vald
· Vaivara
· Eesti


Enim loetud teemast Poliitika:
PR-veeb eri: Ida-Virumaa valimistulemused



Seaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale