Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
Kaugküttepiirkonna kehtestamine Kohtla-Järvel pidurdus
Majandus Kohtla-Järve volikogu pidi eile hakkama arutama kaugküttepiirkonna kehtestamist Järve ja Ahtme linnaosas, kuid ootamatult otsustasid saadikud selle küsimuse päevakorrast maha võtta.

Linnapea Jevgeni Solovjov tegi ettepaneku kaugküttepiirkonna küsimust mitte arutada, kuna linnavalitsus on seisukohal, et enne tuleks selle määruse tekst avalikustada ja anda linnaelanikele võimalus oma ettepanekuid teha.

Ka volikogu eelarvekomisjoni esimees Vladimir Peterson ütles, et nii olulist küsimust ei tohiks volikogu uisapäisa arutada võtta. "Me peame ikka rahva arvamust ka küsima. Kohalikul omavalitsusel ei ole kaugküttepiirkonna kehtestamisega kusagile kiiret," lausus Peterson.

Päev varem, rääkides Põhjarannikule kaugküttepiirkonna kehtestamise põhjustest, ei maininud Solovjov, et ta kavatseb volikogu istungil selle küsimuse arutamise ära jätta.

Linnaosades, mis tunnistatakse kaugküttepiirkonnaks, kaob ära võimalus elumajades korterid ühekaupa alternatiivküttele viia. Seda saab teha ainult tervete majade kaupa, kui selleks on olemas korteriühistu üldkoosoleku otsus.

ERIK GAMZEJEV
Neljapäev, 20.11.2003

 
Seotud viited
· Veel Majandus


Enim loetud teemast Majandus:
Valastele endiselt treppis teed mööda



Seaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale