Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
Viru prokuratuuri juhib noor naisprokurör
Isikulugu Alates eilsest on Ida- ja Lääne-Viru piirkonda ühendava Viru ringkonnaprokuratuuri juht Lavly Lepp, kelle nime on avalikkus varem kuulnud seoses suurte Tallinna narkoprotsessidega.

Senini Tallinna prokuratuuri esimest osakonda juhtinud ja peamiselt narkoasjadega tegelenud Lavly Lepp (28) ütles eile Põhjarannikule, et ta on alles nii värskelt ametis, et ei tahaks spekuleerida teemal, milliseid suuremaid muudatusi ta kohaliku prokuratuuri töös sisse viia kavatseb.

Lavly Lepp oli see prokurör, kes saatis tänavu aasta alguses kohtusse Eesti seni ühe mahukama narkokaubandusega seotud kriminaalasja, milles figureerivad muu hulgas ka siiani Eesti avalikkusele mustanahalise lauljana tuntud Mike Emelai ja supermodell Carmen Kassi õde Victoria de Luna. Peale selle on Lepp osalenud mitmetes avalikkuse tähelepanu pälvinud narkokuritegevust puudutavates kohtuprotsessides.

Lavly Lepp lõpetas Tartu ülikooli õigusteaduskonna 1997. aastal, prokuratuuris töötab ta aastast 1996.

Lepp ütles, et töökoha vahetamise tõttu kavatseb ta ka elukohta muuta ning Tallinnast Ida-Virumaale kolida. "Kuid nii naljakas kui see ka pole, ei tea ma veel, kuhu täpselt ma Ida-Virumaal elama asun," sõnas ta.

ERIK KALDA
Teisipäev, 2.03.2004

 
Seotud viited
· Veel Isikulugu
· Ida-Virumaa
· Eesti


Enim loetud teemast Isikulugu:
Marko Kaldur kirjutas kontoriinimestele reisiraamatuSeaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale