Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
Tuli nõudis Kohtla-Järvel kaks inimelu
110/112 Neljapäeva õhtul hukkus Kohtla-Järvel korteripõlengus abielupaar, tegemist oli tänavu maakonnas neljanda inimohvritega lõppenud õnnetusega. Kokku on maakonnas tänavu hukkunud viis inimest.
Tuletõrjujad viskasid põlenud voodi viienda korruse aknast välja. Pole välistatud, et just sellest mööblitükist sai palang alguse.

Häirekeskus sai neljapäeval enne kella poolt üheksat väljakutse tulekahjule Mõisa tee 9 asuvasse majja, kus viiendal korrusel põles korter.

Tuletõrjujad leidsid korterist hukkunud abielupaari Tatjana (51) ja Vladimiri (42). Toa sisustus hävis tulekahjus täielikult ning veekahjustusi sai alumise korruse korter, teatas päästeteenistus.

Ida-Viru päästeteenistuse direktori asetäitja Sergei Aleksandrov ütles, et tulekahju täpne põhjus on küll selgitamisel, ent oletatakse, et tuli sai alguse purjuspäi voodis suitsetamisest. Ta ütles, et kuna põlenud korter asub viiendal korrusel, polnud laiaulatuslikumat evakueerimist majast tarvis ette võtta.

Aleksandrovi sõnul hukkub tules just sel põhjusel enim inimesi nii meie maakonnas kui ka mujal Eestis. Tänavu on Ida-Virumaal kahjutule läbi hukka saanud viis inimest ning enamik neist sattus õnnetusse pärast seda, kui nad olid alkoholi pruukinud.

PR
Laupäev, 5.03.2005

 
Seotud viited
· Veel 110/112
· Ida-Virumaa
· Eesti


Enim loetud teemast 110/112:
Klient lõi Eesti Energia teenindajat näkkuSeaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale