Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
Talvine karikas jäi korraldajatele
Sport Lumejalgpalli turniiri karikas jäi teisel katsel selle korraldajatele, jalgpalliklubile Alko.

Mullu finaalis Lootusele kaotanud Alko võitis seekord karika. Finaalis said kohtlajärvelased tasavägises, pingelises ja huvitavas mängus klubist Narva jagu 1:0. Mängu ainsa värava lõi turniiri parimaks mängijaks tunnistatud Artjom Kolkin lahtimängitud nurgalöögist.

Kolmanda koha mäng jäi aga pidamata. Üheksakesi kohtumist pidama tulnud Jõhvi Orbiit sai medalit mänguta kätte, ses nende vastane, Sillamäe Kalev ei tulnud üldse kohale.

Ainult ühe värava sisse lasknud Mihhail Bõstrov (Alko) tunnistati parimaks puurivahiks, Anton Pomazan (Narva) parimaks poolkaitsjaks ja tema klubikaaslane Sergei Vihrov parimaks ründajaks.

„Võitsime seetõttu, et poisid on treeningutesse ja mängudesse vastutustundlikumalt suhtuma hakanud,“ kommenteeris võitu klubi Alko president Vitali Tuljakov. „Poisid suutsid võita parema füüsilise ettevalmistuse ja suurema võiduiha tõttu.“

Peasponsoriks oli firma +/-Euronics, kelle juht, finaali vaadanud Jaan Koppel tunnistas, et nad toetavad edaspidigi seda võistlust.

„Selline turniir on igale meeskonnale suurepärane võimalus Eesti meistrivõistlusteks valmistuda,“ ütles turniiril kaasa teinud Lootuses mängiv Andrei Škaleta. „Oleme kogu elu õues harjutanud ning mängud, ja just hooaja eel toimuvad mängud, aitavad vormi koguda.“

ALEKSEI FJODOROV
Reede, 11.03.2005

 
Seotud viited
· Veel Sport
· Narva
· Sillamäe
· Eesti


Enim loetud teemast Sport:
Abilinnapea ründas motoraja kõrval treeningkaaslasi jälginud noormeestSeaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale