· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž

Rein Saluri tuli Eesti veteranide meistriks
Sport Eesti veteranide meistrivõistlustel lauatennises saavutas idavirulastest ainsana esikoha Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist esindaja Rein Saluri.

Haapsalus toimunud võistlusel saavutas Saluri esikoha klassis M65 kaheksa võistleja seas, samas klassis oli neljas narvalane Valeri Boitsov.

Klassis M40 jõudis võistlejaterivi esimesse poolde Nikolai Balev, kes sai 13 võistleja seas 6. koha. Klassis M50 jõudsid esikaheksasse kolm idavirulast: 3. Dmitri Jastrebov, 6. Leonid Butakov, 7. Jüri Kalninš.

Osavõturohkeimas klassis M55 sai 25 võistleja seas 12. koha Tõnu Kapper. Klassis M60 jõudis meie maakonna sportlastest ainsana esikümnesse üheksanda koha saanud Enno Konsa. Klassis M70 oli neljas, seda, tõsi küll, viie osaleja konkurentsis, Lemmit Toomra.

Naistest oli klassis N50 teine Ljudmilla Gusseva Kohtla-Järvelt ning klassis M55 kolmas Krista Kondratjeva Narvast, võistlejaid neis klassides oli vastavalt neli ja kolm. Viie naispaari konkurentsis sai paar Gusseva/Kondratjeva kolmanda koha. Segapaarismängus klassis SP40 sai kolmanda koha paar Jastrebov/Kondratjeva.

Maakonnas on järgmise üritusena kavas 19. märtsil kell 10 Narvas toimuva Heino Raami mälestuskarikale mängitava Ida-Virumaa seeriavõistluse kuues etapp. Seni peetud viiest etapist neli, sealhulgas viimati toimunud võistluse on võitnud Dmitri Jastrebov. Viimatisel etapil oli kogu esikolmik narvalaste päralt: 2. Nikolai Balev ja 3. Jevgeni Antonov.