Põhjaranniku arhiiv

31. märts 2005
RUS


Ajaleht
UUDISED
· Haridus
· Keskkond
· Kriminaal
· Kultuur
· Majandus
· Militaar
· Piirilt
· Poliitika
· Sotsiaal
· Sport
· Tervishoid
· 110/112

ARVAMUS
· Juhtkiri
· Kommentaar
· Lugeja kirjutab
· Väitlus
· Üks küsimus

VEEL HUVITAVAT
· Ajalugu
· Intervjuu
· Isikulugu
· Olemuslugu
· Reportaaž


  
Täna algab ''Jõhvi karikas''
Sport Kahes noorte vanuseklassis algavad täna Jõhvis 12. korda toimuva rahvusvahelise korvpalliturniiri "Jõhvi Karikas" mängud, kus vanemas vanuseklassis on üks esikohasoosik kohaliku spordikooli võistkond.

Eesti meistrivõistlustel medalitele pretendeeriva Jõhvi SK kuni 14aastaste poiste võistkonna kardetuimaks konkurendiks peab spordikooli direktor ja võistluse peakorraldaja Priit Käen Peterburi võistkonda Frunze, kellele lisaks toob neljaks päevaks Jõhvi külakosti Peterburi NIIEFA. Eelmistel aastatel on külakosti lisaks venelastele toonud ka Rootsi, Läti ja Soome võistkonnad ning võistkondade arv on küündinud ligi 60ni – 58 võistkonda osales võistlusel 2001. aastal.

Sel aastal on võistkondi kahes klassis kokku osalemas 15. Oma piirid seab asjaolu, et Jõhvis puudub praegu korralik saal, kus võiks esinduslikku turniiri häbenemata läbi viia. Osa mänge toimubki sel aastal lisaks Jõhvi vene gümnaasiumi võimlale Kohtla-Järve spordihoones. Korraldajate lootus ja võistluse traditsiooni hoidmine on rajatud lootusele, et linnas valmib tuleval aastal uus saal.

Täna algav turniir lõpeb laupäeval. Võistluse täpse ajakava leiab huviline Jõhvi Teatajast ja Jõhvi spordikooli Interneti-lehelt www.johvisport.ee. Selle aasta turniiri peatoetajad on kaubakeskus Tsentraal, üritust toetavad ka Eesti Ühispank, Krediidipank, EMT, Sportland, Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp, Ida-Virumaa spordiliit ja Eesti korvpalliliit.

RENE KUNDLA
Kolmapäev, 23.03.2005

 
Seotud viited
· Veel Sport
· Ida-Viru spordiliit
· Ida-Virumaa
· Eesti
· Rene Kundla


Enim loetud teemast Sport:
Abilinnapea ründas motoraja kõrval treeningkaaslasi jälginud noormeestSeaded
· Prindi leht
· Saada see artikkel sõbrale